Food truck fest na Den vítězství – středa 8. května 2024 – Poříčí nad Sázavou

FOOD TRUCK FEST na DEN VÍTĚZSTVÍ
8.5.2024 – státní svátek – středa
Poříčí nad Sázavou – na návsi
Nevíte kam vyrazit na státní svátek, ve středu 8.5.2024? Do Poříčí nad Sázavou přeci… Na návsi (u prodejny COOP) se bude konat FOOD TRUCK FEST a protože se 8.5.2024 slaví státní svátek – Den vítězství, bude to s vojenskou tématikou…
Ze Dnů osvobození Plzně dorazí do Poříčí KVH 16. OBRNĚNÁ DIVIZE
& Pavel Rogl’s Military Museum s několika skvosty vojenské techniky z období 2. sv. války – M8, GMC, Diamond T981, Jeep, Dodge. Za řečnický pultík se postaví Mgr. Michal Sejk – vedoucí Státního oblastního archivu Benešov s přednáškou o konci 2. sv. války, se zaměřením na Poříčí n. Sázavou a okolí. Jednáme o zpřístupnění kostela sv. Petra veřejnosti s komentovanou prohlídkou.
Bohatý doprovodný program pro děti. Na návsi se nachází dětské hřiště, ping pongové stoly, vše doplníme o skákací hrady, různé hry, dílničky, malovaní na obličej, tetovanou hennou. Na místě bude též ARMY SHOP a AirSoftová střelnice s nabídkou několika druhů zbraní.
Živá hudba – LUKÁŠ VILIMOVSKÝ
Bohatá tombola. Mezi cenami např. volné vstupenky do zábavních parků v ČR – Šiklův mlýn, Farmapark Soběhrdy, Mirákulum, Toboga Fantasy, Peklo Čertovina, Tep Faktor, Muzeum Škodovek, Muzeum autíček, dále knížky, něco na zub a mnoho dalšího. Aby nebyl někdo smutný, ke každému zakoupenému lístku do tomboly obdržíte volnou vstupenku 1+1 do Šiklova mlýna či do Toboga Fantasy (platí v doprovodu druhé platící osoby).
V 11:00 hod. a ve 14:00 hod. komentované prohlídky kostela sv. Petra a Pavla vč. věže. Kostel jinak široké veřejnosti přístupný není. Není třeba se předem objednávat. V případě většího zájmu se prohlídky zdvojí či přidají.
A jaké food trucky dorazí tentokrát?
BISTRO U KAČENKY
Bubble wafle, káva, dom. limošky, pivo, míchané nápoje, víno atd.
BANGKOK ON WHEELS FOOD TRUCK
Thajská kuchyně, SUSHI…
WOW MOW FOOD TRUCK
Fisch and chips, stripsy, popcorn…
LANGOŠÁRNA
Langoše ve slané i sladké verzi z originálního středověkého trucku.
DOG’N’ROLL FOOD TRUCK
Vytuněné americké Hot dogy.
Bez vstupného…
Akce se koná za každého počasí!!!
Festival se koná za podpory obce Poříčí nad Sázavou, Sboru dobrovolných hasičů Poříčí nad Sázavou, MARS WRIGLEY, ŠIKLAND, a.s., TOBOGA fantasy, Infinit Sen, Farmapark Soběhrdy, Pivovar Ferdinand, Hostinec Antonín Barták, Muzeum autíček zámek Příseka, Rodinný park Mirákulum, Dobro Bistro, Peklo Čertovina, TEP faktor, Muzeum Svět Škodovek, Hrad Český Šternberk, Knihkupectví Daniela, Cukra a Bič, Café Náves, Pojišťovna Ministerstva Vnitra, Bisport, Posázaví o.p.s