O nás

Jsme webový portál, který žije jídlem. Milujeme jídlo a proto Vám přinášíme nejkompletnější přehled jedinečných food festivalů po celé ČR. Najde u nás burgerfestivaly, pivní festivaly, vinné slavnosti, čokoládové festivaly a jiné festivaly sladkostí jako slavnosti borůvek, knedlíků, guláše… nebo třeba nabídku festivalů s gastrozážitky chutí Asie, Japonska, Itálie, Francie,… není food festival, který by unikl naší pozornosti!

Jsme i na instagramu @foodfestivaly.cz / #foodfestivaly.cz / Jsme i na facebooku @foodfestivaly.cz / #foodfestivaly.cz

 

V Česku Moravě i Slezku se každoročně uskuteční několik stovek festivalů výborného jídla.

Jedním z největších je pražský food festival Ochutnej Vietnam, který se pravidelně koná v září a pokaždé jej navštíví několik tisíc milovníků vietnamské kuchyně. V dnešní době se mezi českými strávníky nejvíce zpopularizovaly pokrmy, jako je nudlová polévka phở, grilované vepřové bún chả, smažené závitky ném rán nebo nudlový salát bún bò nam bộ.

V posledních letech jsou stále více oblíbené takzvané Street Food festivaly a také Food Truck festivaly.

Sledujte také náš food festivalový BLOG, ve kterém Vám představujeme reportáže z vybraných food festivalů v České republice.

Velkou oblibu nabírají v celé České republice, tedy v Čechách na Moravě i ve Slezsku také pivní festivaly a festivaly vína. I jejich přehled na webu www.foodfestivaly.cz naleznete. Dozvíte se tak, kde si můžete tak skvělé pivní speciály, netradiční pivní druhy, nebo i jiné pochutiny z piva. Před podzimní vlnou buráčkofestů se zase podívat, kam zajít na skvělý burčák, lahodné víno, nebo ledové speciály.

Provozovatel: Jan Slavík, IČ: 72913002, Mánesova 1765, 508 01 Hořice, Tel.: 723 340 407