Food truck fest Hodonín – víkend 18. a 19. května 2024

Dvoudenní přehlídka toho nejlepšího jídla z české i zahraniční kuchyně se představí 18. a 19. května v Hodoníně.

Na Masarykovo náměstí v Hodoníně zavítá na 20 barevných food trucků, ze kterých návštěvníci budou moci ochutnat opravdové lahůdky. Vyzrálé hovězí, pastrami a teriyaky, originální pizzu přímo z pece, burgery včetně jejich vegetariánských verzí, kuřecí křidýlka nebo třeba tacos po česku. Nebudou chybět tolik oblíbené plněné pizzatini, mexické burrito i voňavé chutě Indonésie. Pro mlsné jazýčky ta nejlepší škrábaná zmrzlina, bublinkové vaffle, francouzské palačinky, donuty či smažené tvarohové koblížky. A tím zdaleka nekončíme. Na mnohem více se lidé mohou těšit o víkendu 18. a 19. května.

Food Truck Sraz bude po oba dny zahájen v 11 hodin a potrvá až do pozdějšího večera. „Do Hodonína se opět velmi těšíme. Díky velkému zájmu veřejnosti jsme se rozhodli nabídku food trucků ještě rozšířit, aby si vybral opravdu každý“, zve na akci spolupořadatel Lukáš Lauman z Backstage agency.

Na čepu bude připraveno několik druhů piv. Backstage bar nabídne domácí limonády, prosecco, míchané alko i nealko nápoje. Lahodná výběrová káva se bude podávat ze stylového Fiatu 500. Pro pohodlí návštěvníků za každého počasí se připraví dostatek zastřešených míst k sezení i relax zóna Backstage baru.

To nejlepší z food truckové scény míří opět do Hodonína!
📌 KDY? 18. a 19. května
📌 KDE? Masarykovo náměstí Hodonín
📌 V KOLIK? 18. 5. od 11.00 do 21.00 / 19. 5. od 10.00 do 19.00
Rozšiřujeme se! tentokrát do Hodonína na Masarykovo náměstí zavítá více než 20 barevných food trucků a nabídne svým návštěvníkům to nejlepší jídlo z české i zahraniční kuchyně a zábavu pro všechny.


A to není všechno! Máme pro Vás velkou novinku.
V sobotu v čase 13:30 – 14:00 hodin proběhne 😎 SPANILÁ JÍZDA AMERICKÝCH VOZŮ 😎
✅ zastřešené posezení
✅ Filip Bártek Vás provede celým víkendem
✅ bohatý program na podiu i mimo něj
🎵 Mario Šarapovič a Vojtěch Šnupárek – sobota 13.00-17.30
🎵 oblíbená kapela Křídla – sobota 18.00 – 20.30
🎵 skvělí muzikanti Legendy se vrací – neděle 15.00-18.00
🎵 pro nejmenší show s kamarády z Tlapkové patroly – neděle 12.30-14.00
✅ skákací hrady, balonky, malování na obličej… a spousta další zábavy
❗❗ VSTUP ZDARMA ❗❗