SO11kvě10:00SO17:00Street food festival – Velké Popovice

Detail akce

O tom, že street food nejsou jen hamburgery a hot dogy se budete moci přesvědčit v sobotu 11. května ve Velkých Popovicích nedaleko Prahy. Ve vyhlášeném pivovaru se opět uskuteční oblíbená akce Street Food, kde bude připraveno tolik dobrot, až vám budou oči přecházet.

Ochutnáváte rádi speciality cizích zemí? Pak je pro vás právě tato akce ve Velkých Popovicích, která se uskuteční v areálu pivovaru, odkud pochází pivo Velkopopovický Kozel, jako dělaná. Street food je v poslední době poměrně v oblibě. Pokrmy připravené na ulici, které si můžete vzít jen tak do ruky a sníst je někde za pochodu, jsou v dnešní uspěchané době hodně populární. Typickým zástupcem street foodu jsou burgry, každá kuchyně má ale nějaké své speciality, v nichž se odráží typické znaky kuchyně té které země a jsou v ní patrné místní chutě.

Připraveny pro vás budou pouliční speciality z mnoha zemí světa, od těch nejznámějších po ty méně obvyklé. Chybět nebudou samozřejmě burgry v mnoha podobách a variantách. Zavítat však budete moci i do dalších zemí, třeba do Indie, Indonésie, Mexika, na Jamajku a dalších států Latinské Ameriky, Belgie, do Francie nebo až do Afriky. Ochutnáte pravé belgické hranolky, kukuřičné tortilly a tacos, křupavé červíky i italskou pizzu. V případě, že si nedokážete den představit bez nějaké sladké tečky na závěr, určitě vás osloví pravé francouzské makronky, španělské churros nebo hit posledních pár let rolovaná zmrzlina.

Více na https://foodfestivaly.cz/street-food-festival-velke-popovice-sobota-11-kvetna-2024/

Více informací

Čas

(Sobota) 10:00 - 17:00(GMT+00:00)