19kvě(kvě 19)9:38SO20(kvě 20)9:38Prima Fresh Festival – Plzeň

Detail akce

Prima FRESH festival v edici 2023 míří do Plzňe!

Legendy české gastronomie pod jedním nebem – i to je Prima FRESH festival 2023. Degustační menu vám naservírují slavné restaurace v čele s

  • Café Imperial Zdeňka Pohlreicha ve spolupráci s Valoria Restaurant.
  •  Ochutnat budete moci i menu od Českého národního týmu kuchařů a cukrářů,
  •  Restaurace U Sapíků na Klokočné a
  •  Restaurantu Marcela Ihnačáka.

Nebudou chybět ani špičkové místní či zážitkové restaurace.
Cooking show k Prima FRESH festivalu patří jako pěna a pivo. I letos vás nechají pod pokličku nahlédnout známé osobnosti jako Zdeněk Pohlreich, kapitán Českého národního týmu kuchařů a cukrářů Patrik Bečvář, Pavel Sapík, Marcel Ihnačák, Veronika “BESKY”, Pavel Berky, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová, herci ze seriálu ZOO a mnozí další.
K jídlu odjakživa patří i zábava. Proto v pátek večer ovládne hlavní stage kapela Děda Mládek Illegal Band. V sobotu vám polechtá bránici stand up comedy Na Stojáka s Lukášem Pavláskem. Atmosféru moravských sklípků ve vinařské zóně v průběhu festivalu zajistí Cimbálová muzika Kaňúr.
A tím to stále nekončí! Čekají na vás světově oceněné delikatesy, výběrová vinařství, skvělé minipivovary a zbrusu nová DeguStage s možností degustace vín a kvalitních alkoholů pod vedením odborníků. Pro naše malé návštěvníky máme nachystanou dětskou zónu.
Dorazte si užít pátek 19. 5. a sobotu 20. 5. plnými doušky! Do OC Plaza Plzeň.

Více informací

Čas

19 (Pátek) 9:38 - 20 (Sobota) 9:38(GMT+00:00)