Chuť Itálie a Středomoří – Kolonáda Poděbrady – sobota 18. září 2021 – Poděbrady

V sobotu 18. září 2021 můžete zažít to nejlepší z Itálie a Středomoří, a to na kolonádě v Poděbradech. Akce je zaměřena na věhlasnou italskou a středomořskou gastronomii v podobě ochutnávek delikates, pokrmů, vína, koktejlů a kávy. Pravé italské a středomořské produkty budete nejen ochutnávat, ale můžete si je zakoupit i domů. K příjemné náladě přispějí také hudební vystoupení během dne v podání:
Giulia Catania (www.giuliacataniahk.eu)
Emanuele Nesa a Napoli Acustica (www.facebook.com/napoliacustica)
Noah Tortelli (www.facebook.com/noahtortelli)

V letošním roce Vám představíme to nejlepší z Itálie a Středomoří, a to 18. září na kolonádě v Poděbradech. Akce je zaměřena na věhlasnou italskou a středomořskou gastronomii v podobě ochutnávek delikates, pokrmů, vína, koktejlů a kávy. Pravé italské a středomořské produkty budete nejen ochutnávat, ale můžete si je zakoupit i domů. K příjemné náladě přispějí také hudební vystoupení během dne v podání:
Giulia Catania (www.giuliacataniahk.eu)
Emanuele Nesa a Napoli Acustica (www.facebook.com/napoliacustica)
Noah Tortelli (www.facebook.com/noahtortelli)

Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma od 10 do 18 hodin.
Morální záštitu nad akcí převzal italský velvyslanec J. E. Francesco S. Nisio a starosta města Poděbrad, pan Jaroslav Červinka.
Akce se bude konat společně s tradičním 22. ročníkem Setkání italských automobilů.
Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma od 10 do 18 hodin.
Morální záštitu nad akcí převzal italský velvyslanec J. E. Francesco S. Nisio a starosta města Poděbrad, pan Jaroslav Červinka.
Akce se bude konat společně s tradičním 22. ročníkem Setkání italských automobilů.