Krkonošské pivní slavnosti – sobota 14. srpna 2021 – Vrchlabí

Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí, které patří mezi tradiční a nejvíce navštěvované společenské a kulturní akce, se v roce 2020 kvůli vládním omezením v rámci boje proti coronaviru neuskutečnily.   Zakoupené vstupenky platí na další ročník Krkonošských pivních slavností ve Vrchlabí v sobotu 14. srpna 2021. Vzhledem k letní rekonstrukci Krkonošské ulice a náměstí T. G. Masaryka se akce uskuteční na parkovišti u fotbalového stadionu ve Vrchlabí.  Vystoupí legendární Ivan Mládek se svým Banjo bandem, dále rocková ikona Turbo, Vaťák, Cann  a místní jistoty. Nebudou opět chybět lahodná piva různých pivovarů, místní chuťovky a spousta skvělé zábavy…  Vstupenky zakoupíte: Informační centrum Vrchlabí, nebo online na sms ticket.

Vstupenky na http://www.krkonosskepivnislavnosti.cz/vstupenky/pivni-slavnosti-vrchlabi/

PROGRAM

13.00 otevření areálu

14.00 TURBO

Rocková ikona slaví 40 let na scéně a zapíjet toto kulaté výročí bude i na pivkách ve Vrchlabí. Uslyšíte hity jako Chtěl jsem mít, Hráč, Díky já jdu dál a další nestárnoucí rockové pecky.

Doprovodný program – Laura Omrtová a tanec se psem.

16.00 BARBARELLA

Silná krkonošská sestava a největší české i zahraniční hity.

Doprovodný program – Pivní škola v čepování s Jardou Učíkem, více mistrem světa a mistrem ČR v čepování

18.30 CANN

Naše pivky dávají prostor i mladým nadějným talentům. Honza Říčař alias CANN do Krkonoš dorazí z Hradce Králové. Je to bývalý moderátor Radia Černá Hora, TV Óčko, jeho skladby už nabraly více než deset milionu zhlédnutí na YouTube, na začátku roku přestavil své debutové album Nesplacený dluh a nyní se se svou kapelou představí v Krakonošově…

20.00 IVAN MLÁDEK & BANJO BAND

Legendární bavič, muzikant a zpěvák se svým Banjo bandem opět navštíví krkonošské kopce a háje. Nebudou chybět nestárnoucí evegreeny, neotřelé hlášky, ztřeštěné kreace a samozřejmě i Jožin z Bažin.

22.00 VAŤÁK

Nejlepší hity kapely Kabát v tom nejlepší podání nejlepšího českého revivalu.

00.00 NIKITA & SUFFERING SOULS

A na závěr energická Nikita se svou novou bandou. Zaskáčete si na nejšťavnatější světové rockové petardy.

02.00 uzavření areálu

Moderuje Petr Ticháček


BONUSY

  • Pivní škola v čepování s Jardou Učíkem, více mistrem světa a mistrem ČR v čepování
  • První soutěže o pivní ceny
  • Fotobedna, unikátní foto koutek a vše originální foto vzpomínky
  • Lahodná piva z Krkonošské pivní stezky
  • Nafukovací hrad pro děti
  • Krakonoš

VSTUPENKY

Vstupenky kupujte v předprodeji za 280 Kč.


NA PIVKY VLÁČKEM BUBÁČKEM

Na pivky vás z centrálních parkovišť doveze oblíbený Vláček BUBÁČEK. Parkovat můžete mimo jiné u KD Střelnice,  u  Divadelního klubu, případně u Kláštera sv. Augustina.

JÍZDNÍ ŘÁD 👉
Startujeme ve 14.00 hod v areálu Bubákov 👉 14.05 Motorest Kalan 👉 14.15 parkoviště u KD Střelnice 👉 14.25 hod hotel Gendorf centrum Vrchlabí 👉 areál Pivní slavnosti a zpět.
A takhle každou hodinu až do 00.00 hod, cena za jednu jízdu 50 Kč.

Na pořádek ve vláčku bude dohlížet pořádková služba, prosíme tedy o slušné chování při zpátečních jízdách.
Případná rezervace na 601 374 785


PARKOVÁNÍ

Parkovat můžete na označených místech v okolí centra města – viz výše, z centrálních parkovišť vás do areálu a zpět doveze Vláček BUBÁČEK. Dále můžete parkovat např. na placeném parkovišti u kiosku Kačák . Parkování na silnicích je přísně zakázané! Prosím, buďte obezřetní a opatrní vzhledem k hlavnímu tahu okolo areálu. Jsme rádi, že se nám i přes rekonstrukci náměstí a současnou situaci podařilo najít náhradní místo, věříme tedy, že to spolu zvládneme bez větších problémů 🙂 děkujeme za pochopení a dodržování pravidel…

 

AREÁL AKCE

Cestou do areálu buďte opatrní předně na hlavním tahu. Vstup najdete ve směru od kruhového objezdu, nebo od rybníku Kačák. Vjezd na parkoviště bude uzavřen pro hudební produkci. Děkujeme za spolupráci, spolu to zvládneme 🙂