Krkonošské pivní slavnosti – sobota 10. srpna 2019 – Vrchlabí

V sobotu 10. srpna 2019 se ve Vrchlabí na náměstí T. G. Masaryka uskuteční již 22. ročník tradičních Krkonošských pivních slavností. Opět je pro vás připraven bohatý kulturní program, vychutnáte si lahodná piva známých značek i Krkonošských mini pivovarů, pro děti je připraven dětský park plný atrakcí a vyžití… zkrátka, tradiční pivky jsou po roce opět tu.

Krkonošské pivní slavnosti se konají každoročně druhý srpnový víkend ve městě Vrchlabí na náměstí. Každý návštěvník se může těšit na ochutnávku lahodného sladového moku z minimálně 6 pivovarů z celé České republiky.
Každoročně je připraven bohatý hudební program, aby byl každý návštěvník naladěn na tu správnou hudební notu. V průběhu celého dne můžete ochutnat spoustu rozmanitých druhů piv od regionálních i celorepublikově známých pivovarů (Krakonoš, Hendrych, Novopacké pivo, Krkonošský Medvěd, Primátor, Klášter, Svijany, Černá Hora, Rohozec, Lobkowicz), které se o vaši přízeň utkají v tradičním pivním referendu.

Pro děti jsou nachystány skákací hrady, okružní jízdy na koni po vrchlabském parku a hlavně hravé a tvořivé krkonošské dílny – navlékání korálků, vyšívání krajky, výrobu náramků, ozdob, kovářská a další řemesla. A samozřejmě nebudou chybět dobroty. Borůvkové koláče přímo z pekáče, cukrová vata, zmrzlina a další laskominy.

Vstupenky na http://www.krkonosskepivnislavnosti.cz/vstupenky/pivni-slavnosti-vrchlabi/

Tradiční Krkonošské pivní slavnosti už dávno nejsou pouze o degustaci skvělých piv různých značek, ale o zábavě a radosti pro celou rodinu.

I letos je pro caparty připraven dětský park na travnaté ploše vedle podia, kde vyroste veselé městečko plné her a atrakcí.

PROGRAM >
12.00 VAŤÁK
14.00 ACUSTIC FRONT
15.30 FAST FOOD ORCHESTRA
17.00 THE ATAVISTS
18.30 VOJTA KOTEK A THIS!
20.00 TĚŽKEJ POKONDR
21.30 DAVID KOLLER A Kollerband
23.00 CRAZY DOGS – Elvis revival
00.30 ALIBI ROCK 20 let na scéně

Dětský park >
13.30 Zpívánky s Nikčou
15.00 ČIPERKOVÉ
Skákací hrad, malování na obličej, kreativní dílny, sladkosti, čtyřkolky…

Předprodej vstupenek >
Na místě 240 Kč.
Děti do 130 cm za doprovodu rodičů vstup zdarma.