Jaký byl Aprílový Jarní Street Food festival v Kolíně?

V sobotu 1. dubna 2023, tedy přesně na Apríla, jste mohli navštívit v Kolíně na Karlově náměstí první letošní food festival, konkrétně Street Food Festival – tedy festival v ulicích města, v režii firmy CityEvent. Přestože předpověď počasí nenaznačovala nic dobrého, tak se nakonec Svatý Petr docela umoudřil a dopřál tomuto gurmánskému dni v Kolíně poměrně sympatických 13 stupňů celsia a jen občasných pár kapek.

Pro děti, tedy nejen pro ně, byl připraven historický dřevěný kolotoč na ruční pohon. Mezi oblíbenou patřila u dětí také nabídka trdelníků, sladkých vafle, palačinek, nebo domácích limonád. Kdo nepřišel na sladké, přišel si na své u kvalitních hranolek, langošů, bramboráků, amerických hot domů, hamburgerů nebo quesadill. Ochutnat však bylo možné také pečené červy, voňavé uzeniny a sýry, krevety, cibulové kroužky, los churros.

Zkrátka nepřišli ani milovníci kvalitní výběrové kávy, piva, vína či ovocných sirupů. To vše v příjemném prostředí Karlova náměstí v Kolíně. Kdo se zastavil, rozhodně neprohloupil!