H fest – food piknik – sobota 7. srpna 2021 – Trutnov

Rádi bychom vás pozvali na sobotu plnou chutí, zábavy a muziky! Trutnovský street food piknik bude mít letos druhý ročník a pozváni jsou tak luxusní pochoutky, že sami nevíme, co si dáme dřív. Těšte se nejen na skvělé jídlo a pití, ale také na bohatý doprovodný program v podobě řízených degustací moravského vína, degustací prémiových rumů a různých tematických soutěží. Celým dnem nás provede zkušený moderátor a DJ Ladislav Vaško. A živá hudba? Ani ta chybět nebude! Vše postupně odtajníme. Vstupné na akci je zdarma.

Dvanáct stánků bude zaměřeno vyloženě jen na jídlo s tím, že jsme se to snažili vymyslet tak, aby nabídka byla zajímavá ve všech směrech.

Těšit se můžete na vyhlášené burgery od Medy Chefa, kterého najdete nejen v Gastromapě Lukáše Hejlíka. Stánky se šťavnatými hamburgery však budou v Trutnově hned tři.

Exkluzivní pochoutkou H festu bude tradiční havajský poke bowl! Miska plná rýže, lososa, sójové a teriyaki omáčky, avokáda a další chutné zeleniny. To chef Nabu Vás pro změnu pohostí tuniskou kuchyní, chlapci z Langhosh Gangu zase dělají neskutečné langoše. Ale zapomeňte na klasiku! Tady dostanete trhané maso a čedar. Food truck Mácova kára přiveze americko-latinskou kuchyni a BBQ and Smoke grill.

Ochutnat budete moci i zvěřinové speciality, belgické hranolky, rolovanou zmrzlinu anebo si snad necháte misku naplnit brouky z hmyzí kuchyně? Žízeň v očekávaném sobotním pařáku bude možné zchladit zlatavým mokem z pivovarů Trautenberk a Beránek. U farmářky z Krkonoš si vychutnáte domácí limonádu. Alkoholické i nealkoholické koktejly připraví organizátoři z Bar and cocktail cateringu a nebude chybět ani portugalské víno z místní vinotéky CerFis wines. A bude toho víc.