Gastro Fest Dvůr Králové nad Labem – sobota 20. června 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na první ročník Gastro Festivalu ve Dvoře Králové nad Labem (v areálu letiště Žireč). Zde budete mít jedinečnou možnost vidět kuchařské umění našich hostů a ochutnat jejich produkty a pokrmy. Festival se bude konat 20. června 2020 od 10 do 18 hod. Je určen pro všechny gurmány a milovníky dobrého tradičního i netradičního jídla a pití.

Během celého festivalu bude na podiu probíhat COOKING SHOW, o kterou se postarají známé osobnosti z oblasti gastronomie, které zde budeme průběžně zveřeňovat. Moderátorem celé akce bude Josef Mádle a přislíbená účast je i od Ondřeje G. Brzobohatého – ambasadora národního týmu ČR. Na závěr celé akce bude následovat doprovodný program do 22:00, kde vystoupí regionální kapely a na závěr Královédvorská skupina Vaťák.

Na akci bude tzv. ČIPOVÁ PLATBA. Pro náš ročník bude platit festivalová měna FESŤÁK, kdy návštěvníci budou platit čipem od NFCtron.

JAK SYSTÉM NFCTRON FUNGUJE?

  1. Na dobíjecích místech si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
  2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.
  3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech, či pokladnách v areálu opakovaně.
  4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
  5. Celou částku, která na čipu zůstane vám vrátíme. Ihned při odchodu z areálu na pokladních místech nebo na bankovní účet pomocí vámi vygenerovaného požadavku přes elektronickou účtenku. (Detailní informace o vracení kreditu naleznete ve vaší elektronické účtence)
  6. Záloha na ČIP = 50 Kč
  • Doporučujeme:
  1. Nabít minimálně za 1 000 Kč pro vaše pohodlí.
  2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.
  • Provozovatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu.