Food Art Festival – sobota 27. května 2023 – Nové Město nad Metují

Datum 27. května si zapište do diáře! Po dlouhé odmlce se nám do Nového Města nad Metují opět vrací Food Art Festival na novoměstském zámku a v jeho zahradách!

Nezapomenutelná atmosféra spojením jídla a umění v krásných prostorách novoměstského zámku, spousta hostů z řad gastronomie, pivovarnictví a spoustu dalšího. Můžete se těšit na GASTRO SHOW v podání zástupců bidfood, bonduelle, banquet a samozřejmě Markétu Hrubešovou herečku a hlavně vášnivou kuchařku a moderátorka se zápalem pro vaření a psaní kuchařek!

Připravili jsme si pohoštění pro každého, můžete se těšit na zástupce africké, mexické, asijské a samozřejmě i české kuchyně a to hned v několika variacích. Nebude chybět ani zastoupení pro pivaře s největším počtem stanovišť od Rodinný pivovar Rampušák a s tím samozřejmě i spojené vaření z piva.

Určitě si nenechte ujít ani hmyz a to hned u dvou stanovišť ochutnat svoje speciality Vám určitě dají jak autoři knížky HMYZ NA TALÍŘI tak vamberečtí WormUP.

O snoubení nápojů s jídlem se letos postarají jen pivovary, ale také zástupci firmy STOCK. A kdyby to bylo přece jen málo tak vám můžeme prozradit že se můžete těšit na chill out zonu s DJ a o výborné burgery se postará Chilli Táta se svým super velkým food truckem.