Chillibraní & Chilližrout – sobota 5. září 2020

Pozor, pozor! Na vědomost se dává, že největší evropský festival chilli papriček a všeho, co je hot, bude už v sobotu 5. září od 11:00
Atletický ovál za Anthroposem, Brno

V programu nebude chybět souboj ostrých borců o titul Chilližrouta, cooking show a workshopy, ani živá kapela. Hromady dobrého jídla a hektolitry skvělého piva jsou samozřejmostí!

A teď dvě důležité novinky!

Tou první je, že festival bude rozdělen na dvě zóny – zelenou a červenou, každá s kapacitou 1000 lidí.  Do předprodeje jsme uvolnili 800 vstupenek do zelené a 800 do červené zóny. Dalších 200 do každé z nich bude k zakoupení na místě. Takže kdo dřív přijde… však to znáte.

Upozorňujeme, že pokud se nezmění nařízení související s virem, jehož jméno se nevyslovuje, mezi zónami nebude možné přecházet. Takže pokud se za námi chystáte s bandou přátel, ohlídejte si, ať máte na lístku stejnou barvu. A nebojte, stánky budou v obou zónách stejné, takže nad tím, která barva je lepší, přemýšlet opravdu nemusíte.

A novinkou druhou jsou VIP vstupenky. Jejich cena je 1300 Kč a zřejmě vás zajímá, co v ní je. Takže… kromě vstupu samotného, vám bude umožněn vstup do zákulisí festivalu a do VIP zóny s neomezenou konzumací jídla a pití (ano, i piva). Všechno, co se bude dít na pódiu, budete moci sledovat hezky v sedě a z první lajny. A k tomu všemu od nás dostanete ještě tričko s motivem Chillibraní dle výběru.

Trička zakoupená v rámci VIP vstupenky budou k vyzvednutí na místě konání. Ale pokud byste ho měli doma rádi předem, napište Míši na michaela@chillibrani.cz do 15. 8. email s adresou a my vám jej týden před akcí doručíme 😉

Vstupenky je možné zakoupit zde