Burgerfest + Prague Harley Days 2023 – 1. – 3. září 2023

Jeden z největších tradičních evropských festivalů pro vyznavače svobody a motocyklů nejen Harley-Davidson. Navíc v lahodné kombinaci s přehlídkou americké gastronomie Burgerfest. Užij si 3 dny krásných motocyklů – včetně spanilé jízdy Prahou, adrenalinových FMX show, boxu, živé muziky, kulinářských show a talkshows, piva, tanečních show, burgerů, dětských atrakcí – zkrátka zábavy pro celou rodinu.

O čem jsou Prague Harley Days?

Harley-Davidson už 120 let spojuje lidi po celém světě a přináší jím neopakovatelné zážitky z jízdy. Tato americká legenda však není jen výrobcem motocyklů, ale především představitelem životního stylu.

Akce nabízí široké veřejnosti alespoň malou ochutnávku toho, čemu se říká žít a užívat si ve stylu Harley-Davidson. Ať už jezdíte na čemkoliv či vůbec, přijďte s celou rodinou oslavit konec léta a užít si 3 dny motocyklů, skvělého jídla a pití, živé hudby, soutěží, expozic historických motocyklů či techniky armády ČR a dechberoucích show – tanečních, kuchařských i adrenalinových jako je například FMX,…

Vstupenky na https://goout.net/cs/listky/burgerfest+prague-harley-days-2023/twsq

Vstup zdarma:

Děti do 15 let (nutno prokázat se u vstupu například průkazkou na MHD)
Návštěvníci nad 70 let (nutno prokázat se u vstupu například OP)
Těhotné ženy (nutno prokázat se u vstupu těhotenskou průkazkou)
Rezidenti P7 (nutno prokázat se u vstupu OP – trvalé bydliště P7)
Majitelé průkazu ZTP/P a jejich doprovod (nutno prokázat se průkazem ZTP/P)
H.O.G. Praha, Harley-Davidson Club Praha